0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار CRASH ROYAL حکم پاسور انفجار۲ پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Europe Euro Group A
Germany
-
-
Scotland
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  China Super League
Meizhou Hakka
۰
۰
Shandong Luneng Taishan FC
Finished
۱۵:۰۵
Tianjin Jinmen Tigers
۰
۳
Shanghai Port FC
Finished
۱۵:۳۰
Nantong Zhiyun
۰
۱
Shenzhen Peng FC
Finished
۱۵:۳۰
  Brazil Serie A
Palmeiras
۲
۰
Vasco da Gama RJ
Finished
۰۴:۰۰
Flamengo RJ
۲
۱
Gremio Porto Alegrense RS
Finished
۰۲:۳۰
Atletico Paranaense
۳
۱
Criciuma EC
Finished
۰۲:۳۰
Cruzeiro MG
۲
۱
Cuiaba MT
Finished
۰۱:۳۰
EC Bahia
۱
۰
Fortaleza CE
Finished
۰۴:۰۰
Internacional RS
۰
۰
Sao Paulo FC
Finished
۰۲:۳۰
  Egypt Premier League
Pharco
۱
۲
Al Ahly Cairo
Finished
۱۹:۳۰
Ceramica Cleopatra FC
۱
۲
El Zamalek
Finished
۱۹:۳۰
  Morocco Botola Pro
FAR Rabat
۱
۰
Fath Union Sportive Rabat
inprogress
۲۰:۳۰
MCO Mouloudia Oujda
۰
۲
Raja Casablanca
inprogress
۲۰:۳۰
CA Youssoufia Berrechid
۰
۳
Jeunesse Sportive Soualem
inprogress
۲۰:۳۰
Ittihad Riadhi de Tanger
۰
۰
Chabab Mohammedia
inprogress
۲۰:۳۰
WAC Wydad Casablanca
۰
۰
Maghrib Association Tetouan
inprogress
۲۰:۳۰
Maghreb de Fes
۰
۱
Olympique de Safi
inprogress
۲۰:۳۰
Union Sportive de Touarga
۲
۱
HUSA Agadir
inprogress
۲۰:۳۰
  Argentina Liga Profesional
Atletico Lanus
۲
۰
Racing Club
Finished
۰۳:۴۵
Sarmiento
۲
۰
Estudiantes de la Plata
Finished
۰۱:۳۰
Newell's Old Boys
۰
۲
Instituto de Cordoba
Finished
۰۳:۴۵
Tigre
۱
۱
Belgrano de Cordoba
Finished
۰۱:۳۰
  Spain Primera Division Women
Sporting de Huelva (W)
۰
۳
Real Madrid (W)
inprogress
۲۰:۳۰
  Malaysia FA Cup
Terengganu
۲
۱
Perak
Finished
۱۶:۳۰
Pahang
۱
۲
Penang FC
Finished
۱۵:۴۵
Kedah
۵
۰
Bukit Tambun FC
Finished
۱۶:۳۰
Kuala Lumpur City FC
۲
۳
Kuching City FC
Finished
۱۴:۰۰
  Australia Victoria Premier League 1 U23
Werribee City U23
۱
۲
Brunswick City U23
Finished
۱۱:۴۵
Northcote City U23
۲
۴
Bentleigh Greens U23
Finished
۱۱:۴۵
  Bolivia Reserve League
Real Tomayapo Reserves
۴
۳
Royal Pari Reserves
Finished
۱۷:۳۰
  Latvia Virsliga
Valmieras FK
۶
۱
Tukums 2000
Finished
۱۸:۳۰
  Uzbekistan Super League
Metallurg Bekobod
۰
۰
FC Bunyodkor
Finished
۱۸:۳۰
  Norway 2. Division Avd. 2
Skeid Oslo
۲
۲
Grorud
Finished
۱۹:۳۰
  Australia South Australia Premier League Women
Sturt Lions (W)
۶
۶
Adelaide City (W)
Finished
۱۳:۳۰
Adelaide University (W)
۰
۳
West Torrens Birkalla SC (W)
Finished
۱۲:۱۵
Salisbury Inter (W)
۲
۴
Adelaide Comets (W)
Finished
۱۴:۱۵
  Kazakhstan 1. Division
FC Okzhetpes
۱
۰
FK Kaspyi Aktau
Finished
۱۶:۳۰
Kaisar Kyzylorda Reserves
۱
۲
FC Taraz
Finished
۱۷:۳۰
  Australia Northern Territory Darwin Premier League
Casuarina FC
۲
۱
Hellenic Athletic Club
Finished
۱۴:۳۰
University Azzurri FC
۲
۴
Darwin Hearts
Finished
۱۲:۳۰
  Brazil Serie D
Fluminense PL
۲
۲
Cameta Sport Club
Finished
۰۱:۳۰
Itabuna BA
۱
۱
Democrata Sete Lagoas
Finished
۰۱:۳۰
Princesa Solimoes
۳
۱
Humaita
Finished
۰۱:۳۰
Treze FC
۲
۰
Potiguar de Mossoro
Finished
۰۲:۳۰
  Sweden Division 1 Norra
Umea FC
۲
۰
Friska Viljor
inprogress
۲۰:۳۰
FC Stockholm Internazionale
۶
۱
Sollentuna Utd FF
Finished
۱۹:۳۰
  United States MLS Next Pro League
Vancouver Whitecaps II
۴
۱
Minnesota United FC II
Finished
۰۴:۳۰
Inter Miami II
۱
۲
Columbus Crew II
Finished
۰۲:۳۰
Orlando City II
۲
۳
Chattanooga FC
Finished
۰۲:۳۰
Crown Legacy FC
۰
۳
Philadelphia Union II
Finished
۰۳:۰۰
  Australia Victoria Premier League 1
Werribee City
۲
۱
Brunswick City
Finished
۱۴:۰۰
Northcote City
۲
۰
Bentleigh Greens SC
Finished
۱۴:۰۰
  World Maurice Revello Tournament
Republic of Korea U21
۲
۱
Indonesia U20
Finished
۱۵:۳۰
Mexico U23
۱
۳
Japan U19
Finished
۱۸:۳۰
Saudi Arabia U23
۱
۱
Panama U23
Finished
۱۹:۳۰
  Brazil Campeonato Paulista U20
Jose Bonifacio U20
۰
۰
Olimpia SP U20
inprogress
۲۱:۳۰
Gremio Novorizontino U20
۰
۰
Marilia AC U20
inprogress
۲۱:۳۰
Inter Limeira U20
۰
۰
Cosmopolitano U20
inprogress
۲۱:۳۰
Taubate SP U20
۰
۰
CA Joseense U20
inprogress
۲۱:۳۰
Maua FC U20
۰
۰
Portuguesa Santista SP U20
inprogress
۲۱:۳۰
Sao Paulo FC U20
۰
۰
Referencia U20
inprogress
۲۱:۳۰
Santos FC U20
۱
۰
Santo Andre U20
inprogress
۲۱:۳۰
Ibrachina U20
۰
۰
Portuguesa Desportos U20
inprogress
۲۱:۳۰
Desportivo Brasil U20
۱
۰
Sfera SP U20
inprogress
۲۱:۳۰
Corinthians U20
۰
۰
Sao Bernardo SP U20
inprogress
۲۱:۳۰
EC Agua Santa U20
۰
۱
Aster Brasil FC U20
inprogress
۲۱:۳۰
Flamengo SP U20
۱
۰
Nacional AC U20
inprogress
۲۱:۳۰
Comercial FC Tiete U20
۰
۰
Sao Bento U20
inprogress
۲۱:۳۰
Sao Caetano U20
-
-
Juventus SC U20
inprogress
۲۱:۳۰
Ponte Preta SP U20
-
-
Porto FootBall U20
inprogress
۲۱:۳۰
Guarani SP U20
۱
۰
Metropolitano AL U20
inprogress
۲۱:۳۰
VOCEM U20
-
-
Presidente Prudente U20
inprogress
۲۱:۳۰
Uniao Suzano AC U20
۰
۰
Uniao Mogi das Cruzes FC U20
inprogress
۲۱:۳۰
Botafogo SP U20
۲
۰
CA Bandeirante SP U20
inprogress
۲۱:۳۰
Bragantino U20
۰
۰
Paulinia FC U20
inprogress
۲۱:۳۰
Rio Claro U20
۱
۱
CA Taquaritinga SP U20
inprogress
۲۱:۳۰
Rio Preto U20
۰
۱
Tanabi U20
inprogress
۲۱:۳۰
Rio Branco AC U20
۰
۱
Uniao Sao Joao U20
inprogress
۲۱:۳۰
Gremio Osasco U20
۰
۰
Clube Vital U20
inprogress
۲۱:۳۰
Palmeiras U20
۲
۰
AD Guarulhos U20
inprogress
۲۱:۳۰
Inter de Bebedouro U20
۰
۰
Sertaozinho U20
inprogress
۲۱:۳۰
  Sweden Division 1 Sodra
Torns IF
۰
۰
Eskilsminne IF
inprogress
۲۰:۳۰
  Finland Kolmonen
Valtti
۵
۰
PPJ/Lauttasaari
Finished
۲۰:۰۰
PK Keski-Uusimaa II
۴
۱
MPS
Finished
۱۹:۰۰
Masku
۲
۰
SalPa II
Finished
۱۹:۰۰
Lautp
۲
۰
Peka
Finished
۱۹:۰۰
KaaPo
۳
۰
PIF Parainen
Finished
۱۹:۳۰
Kyparamaki Rangers
۱
۲
Komeetat
Finished
۱۹:۳۰
Ylamyllyn Yllatys
۱
۲
SC Zulimanit
Finished
۲۰:۰۰
LJS
۰
۱
FC Espoo
inprogress
۲۰:۳۵
AIFK Turku
۴
۰
IFK Mariehamn II
Finished
۱۸:۳۰
Saaksjaerven Loiske
۴
۰
TP 49
Finished
۱۹:۳۰
LPS
۷
۰
HerTo
Finished
۱۹:۴۵
PuiU Helsinki
۳
۱
TiPS
Finished
۱۹:۴۵
FF Jaro II
۱
۲
VPV Pallo-Veikot
Finished
۱۸:۳۰
Toukolan Teras
۳
۳
Lehmon Pallo-77
Finished
۱۹:۳۰
Ponnistajat
۱
۱
Gnistan Ogeli
Finished
۱۹:۴۵
MPS/Atletico Malmi
۰
۳
FC Kontu
Finished
۱۹:۴۵
  Australia Queensland Premier League 2
Ipswich Knights
۰
۴
Holland Park Hawks
Finished
۱۴:۰۰
Samford Rangers FC
۲
۱
Taringa Rovers
Finished
۱۳:۳۰
  Australia South Australia Premier League Women Reserves
Adelaide University Reserves (W)
۱
۲
West Torrens Birkalla Reserves (W)
Finished
۱۴:۱۵
Salisbury Inter Reserves (W)
۱
۴
Adelaide Comets Reserves (W)
Finished
۱۲:۱۵
  Australia NPL South Australia
Modbury Jets
۱
۱
North Eastern Metro Stars
Finished
۱۳:۳۰
  Bhutan Premier League
Daga United FC
۱
۲
Royal Thimphu College
Finished
۱۳:۳۰
  Brazil Serie B
Amazonas FC
۰
۱
Chapecoense SC
Finished
۰۳:۳۰
  Australia Victoria Premier League 2
Essendon Royals
۱
۲
Box Hill United
Finished
۱۴:۰۰
Brunswick Juventus
۱
۰
Doveton
Finished
۱۴:۰۰
  Argentina Primera Nacional Reserves
CA Atlanta Reserves
۳
۰
Nueva Chicago Reserves
Finished
۱۶:۳۰
  Jordan League Women
Al Isteklal (W)
۱
۲
Al-Hussein SC (W)
Finished
۱۷:۳۰
Al Naser (W)
۰
۰
Amman FC (W)
inprogress
۲۰:۳۰
  Ethiopia Premier League
Dire Dawa
۱
۰
Kedus Giorgis
Finished
۱۸:۳۰
Fasil Kenema
۰
۱
Defence Force FC
Finished
۱۵:۳۰
  Sweden 2. Division Sodra Gotaland
IFK Hassleholm
۱
۱
IFK Simrishamn
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Sweden 2. Division Norra Gotaland
IK Kongahalla
۰
۱
Skovde IFK
inprogress
۲۱:۰۰
Lidkopings FK
۰
۱
BK Forward
inprogress
۲۰:۳۰
  Colombia U19 Championship
Tigres U19
۴
۰
Bogota FC U19
inprogress
۲۰:۳۰
Tiendas Margos U19
۱
۰
Independiente Medellin U19
Finished
۱۸:۳۰
Depor Valencia FC U19
۰
۵
America de Cali U19
Finished
۱۸:۳۰
  Poland IV Liga
KS Blonianka Blonie
۱
۱
LKS Mazur Karczew
inprogress
۲۰:۳۰
Ostrovia Ostrow Wielkopolski
۰
۳
KS Mieszko Gniezno
Finished
۱۹:۳۰
  Estonia Esiliiga
FC Tallinn
۰
۱
Tartu JK Welco
inprogress
۲۰:۳۰
  Latvia 1. Liga
FK Rigas Futbola Skola II
۴
۰
JDFS Alberts
Finished
۱۹:۳۰
  Lithuania I Lyga
FK Neptunas Klaipeda
۵
۰
Hegelmann Litauen II
Finished
۱۹:۳۰
FC Garliava
۱
۲
FK Panevezys II
Finished
۱۹:۳۰
FK Nevezis Kedainiai
۱
۰
FK Riteriai
Finished
۱۸:۳۰
BE1 NFA
۲
۱
Tauras Taurage
Finished
۱۹:۰۰
  Algeria Youth League
JS Saoura U21
۱
۴
CR Belouizdad U21
Finished
۱۲:۳۰
MC El Bayadh U21
۰
۰
ES Ben Aknoun U21
Finished
۱۲:۳۰
NC Magra U21
۰
۳
USM Alger U21
Finished
۱۲:۳۰
Paradou AC U21
۰
۰
USM Khenchela U21
Finished
۱۲:۳۰
ASO Chlef U21
۳
۲
US Biskra U21
Finished
۱۲:۳۰
US Souf U21
۱
۲
JS Kabylie U21
Finished
۱۲:۳۰
  Ethiopia Premier League Women
Addis Ababa Ketema (W)
۱
۲
Arba Minch (W)
Finished
۱۰:۳۰
Ethiopia Nigd Bank (W)
۲
۱
Mechal FC (W)
Finished
۱۶:۳۰
  Thailand University League
Dhurakij Pundit University
۰
۰
Bangkok University
Finished
۰۵:۳۰
  Ecuador Serie B
Gualaceo SC
۱
۰
Manta FC
Finished
۰۳:۳۰
  Sweden Superettan
Orgryte IS
۱
۱
GIF Sundsvall
inprogress
۲۰:۳۰
  Belarus Vysshaya Liga
FC Vitebsk
۰
۱
Torpedo Belaz Zhodino
inprogress
۲۰:۱۵
FC Isloch Minsk Raion
۱
۰
FC Gomel
Finished
۱۸:۳۰
  Mauritania Mauritania Cup
AS Pompier
۰
۰
Chemal FC
inprogress
۲۰:۰۰
  Algeria Ligue 1
CS Constantine
۱
۲
ES Setif
Finished
۱۹:۱۵
NC Magra
۲
۳
USM Alger
Finished
۱۹:۱۵
Paradou AC
۲
۰
USM Khenchela
Finished
۱۹:۱۵
JS Saoura
۱
۲
CR Belouizdad
Finished
۱۹:۱۵
MC El Bayadh
۱
۰
ES Ben Aknoun
Finished
۱۹:۱۵
MC Alger
۱
۱
MC Oran
inprogress
۲۰:۳۰
ASO Chlef
۲
۱
US Biskra
Finished
۱۹:۱۵
US Souf
۰
۴
JS Kabylie
Finished
۱۹:۱۵
  Tunisia Ligue 1
AS Slimane
۲
۲
ES Metlaoui
Finished
۱۹:۰۰
Stade Tunisien
۱
۱
Club Africain
Finished
۱۹:۰۰
EGS Gafsa
۱
۲
Olympique Beja
Finished
۱۹:۰۰
Bizertin
۲
۰
US Tataouine
Finished
۱۹:۰۰
Us Ben Guerdane
۱
۲
AS Marsa
Finished
۱۹:۰۰
  Kyrgyzstan Premier League
Ilbirs Bishkek FC
۱
۲
FC Talant
Finished
۱۵:۳۰
FC Alga
۱
۳
Abdish-Ata
Finished
۱۵:۳۰
  Belarus 1. Division
Kommunalnik Slonim
۱
۰
FK Lokomotiv Gomel
Finished
۱۷:۳۰
BFF Academy Minsk U17
۳
۱
BATE Borisov Reserves
Finished
۱۳:۳۰
Torpedo Zhodino Reserves
۰
۲
FC Molodechno
Finished
۱۹:۳۰
  Australia NPL Victoria Women
Box Hill United (W)
۲
۱
Bentleigh Greens SC (W)
Finished
۱۳:۰۰
  United States WPSL Women
Rebels Empire (W)
۳
۱
Albion San Diego (W)
Finished
۰۶:۳۰
Dayton Dutch Lions (W)
۰
۴
FC Pride (W)
Finished
۰۲:۳۰
  Brazil Baiano 2
Fluminense De Feira
۱
۰
Jacobinense BA
Finished
۰۱:۳۰
  Venezuela Copa Venezuela
Deportivo Tachira FC
۵
۱
Urena Fc
Finished
۰۱:۳۰
Caracas FC
۲
۱
Metropolitanos FC
Finished
۰۱:۳۰
Monagas SC
۵
۱
Atletico La Cruz
Finished
۰۱:۳۰
  Australia Tasmania Championship
Clarence Zebras Reserves
۲
۴
Taroona
Finished
۱۳:۴۵
Glenorchy Knights 2
۱
۹
South Hobart Reserves
Finished
۱۳:۴۵
  New Zealand Cup Women
Western Springs (W)
۵
۰
Hibiscus Coast (W)
Finished
۱۰:۳۰
  Singapore Premier League
Hougang United FC
۲
۶
Geylang United FC
Finished
۱۵:۱۵
  Estonia Meistriliiga Women
JK Tallinna Kalev (W)
۰
۲
Flora Tallinn (W)
Finished
۱۸:۳۰
Polva FC Lootos (W)
۱
۵
Saku Sporting (W)
Finished
۱۸:۳۰
  Norway 3. Division avd. 2
Vidar
۴
۰
Staal Jørpeland
Finished
۱۹:۳۰
  Faroe Islands 1. Deild
Vikingur Gota II
۱
۰
FC Hoyvik
inprogress
۲۱:۳۰
  Austria Landesliga
SC Wiener Neustadter
۰
۰
Indat Rohrbach
inprogress
۲۱:۳۰
SV Donau
۰
۱
SC Red Star Penzing
inprogress
۲۰:۰۰
SV Haitzendorf
۰
۰
SV Sparkasse Waidhofen/Thaya
inprogress
۲۱:۳۰
SK Slovan Hac
۵
۱
FC Stadlau
Finished
۱۹:۳۰
SV Gerasdorf Stammersdorf
۲
۲
ASV 13
Finished
۱۹:۳۰
Worgl SV
۰
۰
SC Kundl
inprogress
۲۰:۳۰
SC Ortmann
۱
۰
SC Retz
inprogress
۲۰:۳۰
ASV Schrems
۱
۰
Korneuburg ASC Marathon
inprogress
۲۱:۰۰
  Argentina Primera A Women
Racing Club (W)
۰
۱
CA Belgrano (W)
inprogress
۲۱:۳۰
  Brazil Catarinense U20
Barra FC SC U20
۲
۰
Figueirense U20
inprogress
۲۱:۳۰
  Iceland 1. Deild Women
IR Reykjavik (W)
-
-
UMF Grindavik (W)
بازی شروع نشده است
۲۲:۴۵
IA Akranes (W)
-
-
HK Kopavogur (W)
بازی شروع نشده است
۲۲:۴۵
Fram Reykjavik (W)
۰
۰
IBV Vestmannaeyjar (W)
inprogress
۲۱:۳۰
  Northern Ireland Northern Ireland Premier League Women
Linfield (W)
-
-
Crusaders Newtownabbey Strikers WFC (W)
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
Larne FC (W)
-
-
Mid Ulster (W)
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
  New Zealand Chatham Cup
Auckland United FC
۱
۲
Manurewa AFC
Finished
۱۰:۳۰
  Peru Campeonato Nacional Women
Academia Deportiva Cantolao (W)
۰
۲
UNSAAC (W)
Finished
۱۹:۳۰
  Croatia 1. NL Promotion/Relegation Playoffs
Orijent 1919
۲
۱
Kustosija
Finished
۱۹:۳۰
  Czech Republic 3. Liga
FK Apos Blansko
۳
۰
MFK Karvina B
Finished
۱۸:۳۰
SC Znojmo
۲
۱
FK Hodonín
Finished
۱۹:۰۰
SK Hranice
۰
۰
Unicov
inprogress
۲۰:۳۰
  World Friendly Club Matches
MFK Ruzomberok
۴
۰
FK Humenne
Finished
۱۶:۳۰
  Brazil Campeonato Pernambucano U20
Porto PE U20
۰
۰
Retro FC Brasil U20
inprogress
۲۱:۳۰
  Sweden 2. Division Vastra Gotaland
Sävedalens IF
۰
۲
Lindome GIF
inprogress
۲۰:۳۰
  Finland Suomen Cup
PK-35 Helsinki
۴
۰
SexyPoxyt
Finished
۱۹:۳۰
  Iraq Iraqi Premier League
Erbil SC
۰
۰
Al Talaba FC
Finished
۱۸:۳۰
  Tunisia Ligue 2
Kalaa Sport
۰
۰
CS Tabarka
Finished
۱۹:۰۰
Rades
۱
۱
JS Kairouan
Finished
۱۹:۰۰
  Peru Reserve League
Sport Boys Reserves
۲
۰
UTC Cajamarca Reserves
Finished
۱۹:۰۰
Cesar Vallejo Reserves
۵
۰
Comerciantes Unidos Reserves
Finished
۱۹:۳۰
  Algeria League Women
CS Constantine (W)
۷
۰
USF Bejaia (W)
Finished
۱۱:۰۰
CM Batna (W)
۱
۰
MZ Biskra (W)
Finished
۱۳:۰۰
  Czech Republic 4. Liga
Bridlicna
۱
۴
MFK Havirov
Finished
۱۸:۱۵
Valasske Mezirici
۱
۰
Hlubina
Finished
۱۸:۳۰
SFC Opava 2
۲
۱
Jesenik
Finished
۱۸:۳۰
Havlickuv Brod
۲
۰
Zbrojovka Brno B
Finished
۱۹:۳۰
FC Strani
۴
۰
SK Batov
Finished
۱۹:۳۰
FC Rokycany
۲
۳
SK Petrin Plzen
Finished
۱۹:۳۰
Sumperk
۱
۲
SSK Bilovec
Finished
۱۹:۳۰
FC Vratimov
۳
۶
MFK Vitkovice
Finished
۱۹:۳۰
  Kenya Super League
Kibera Black Stars
۰
۱
Mara Sugar FC
Finished
۱۵:۳۰
Mathare United
۳
۰
Darajani Gogo
Finished
۱۲:۳۰
  Thailand League 1 Women
Kasem Bundit (W)
۳
۰
Hinkhon United (W)
Finished
۱۲:۳۰
  United States National Premier Soccer League
Fort Worth Vaqueros FC
۲
۳
Laredo Heat
Finished
۰۴:۰۰
  United States USL League One
Union Omaha
۴
۱
Spokane Velocity FC
Finished
۰۳:۳۰
  United States USL League Two
Oakland FC
۰
۴
Midwest United
Finished
۰۲:۳۰
RKC Third Coast
۲
۰
Minneapolis City SC ESL2
Finished
۰۳:۳۰
Flatirons Rush SC
۲
۲
Albion Colorado
Finished
۰۵:۳۰
RKC Soccer Club
-
-
Minneapolis City SC ESL2
Finished
۰۳:۳۰
  Argentina U20 Championship
Excursionistas U20
۴
۰
Deportivo Laferrere U20
Finished
۱۸:۰۰
  Burkina Faso Premier League
Salitas
۱
۳
Majestic FC
Finished
۱۹:۳۰
  Brazil Paranaense U20
Patriotas FC U20
۱
۰
Azuriz FC U20
inprogress
۲۱:۳۰
  Brazil Carioca U20
Rio Sao Paulo RJ U20
۱
۰
Campo Grande RJ U20
inprogress
۲۱:۱۵
  Sweden 2. Division Sodra Svealand
Nacka Iliria
۱
۰
IFK Haninge
inprogress
۲۱:۰۰
IFK Eskilstuna
۱
۱
Smedby AIS
inprogress
۲۱:۰۰
  Austria 2. Landesliga
SV Ubelbach
۱
۲
SV Thal
inprogress
۲۰:۰۰
  Mongolia Premier League
Bavarians FC
۲
۹
Khaan Khuns Erchim
Finished
۱۴:۴۵
  Russia FNL 2, Division B, Group 2
Saturn Ramenskoye
۲
۰
Znamya Truda OZ
Finished
۱۹:۰۰
  Czech Republic 5. Liga
FC Sparta Brno
۵
۱
FC Kurim
Finished
۱۸:۰۰
FC Rapotic 1943
۱
۰
TJ Nova Ves
Finished
۱۸:۳۰
Slavoj Myto
۲
۴
Rapid Plzen
Finished
۱۹:۳۰
  Brazil Campeonato Mineiro U20
Minas Boca U20
۰
۱
Athletic Club MG U20
Finished
۱۶:۳۰
  Australia NPL Queensland Women
Lions FC (W)
۲
۰
Football Queensland QAS (W)
Finished
۱۴:۰۰
  Myanmar U20 League
Dagon Star United U20
۲
۰
Yangon United U20
Finished
۱۲:۳۰
ISPE U20
۴
۰
Thitsar Arman U20
Finished
۱۲:۳۰
  Kazakhstan Super League Women
Tomiris Turan (W)
۳
۱
Okzhetpes (W)
Finished
۱۰:۰۰
  Faroe Islands Premier League
EB Streymur
-
-
KI Klaksvík
inprogress
۲۱:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید